Понеділок, 19.08.2019, 04:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Полтавська гімназія №17

Меню сайту
Спільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наявність вакантних посад

Станом на 01.04.2019 р. вакансії по Полтавській гімназії № 17 відсутні.

Увага конкурс!

Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області.

Місцезнаходження закладу: м. Полтава, б-р Б.Хмельницького, 15.

Умови оплати праці. Місячна заробітна плата встановлюється у розмірі від 4956,00 грн (у т.ч. підвищення до посадового окладу – 10 %, вислуга років – від 10 %, надбавка за престижність праці – від 5%).

Кваліфікаційні вимоги. Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та/або копії):

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- документ про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- трудова книжка чи інші документи, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- медична довідка про проходження обов’язкового психіатричного огляду;

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, може подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Документи подаються до управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради за адресою: вул. Соборності, 36, м. Полтава, каб.26а.

Останній день прийому документів – 23.05.2019.

Уповноважена особа, яка приймає документи від кандидатів - головний спеціаліст відділу загальної середньої, спеціальної, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та соціального захисту управління освіти Завгородня Тетяна Миколаївна (е-mail: poltosvita@osvitapoltava.gov.ua, тел. 60-95-10).

Етапи проведення конкурсу.

Конкурсний відбір складається з:

- перевірки знання законодавства України у сфері освіти (письмове тестування тривалістю не більше 30 хвилин);

- перевірки професійних компетентностей кандидатів (письмове вирішення ситуаційного завдання тривалістю не більше 30 хвилин);

- публічної та відкритої презентації кандидатами державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (не більше 5 хвилин), надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Конкурсний відбір розпочнеться орієнтовно з 11.06.2019 в приміщенні Полтавської міської ради (вул. Соборності, 36, к. 222).

Дата і час проведення письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу будуть повідомлені кандидатам додатково.


25.04.2019

ПЕРЕЛІК тестових питань на перевірку знань чинного законодавства України в сфері освіти

ПЕРЕЛІК ситуаційних завдань на перевірку професійних компетентностей кандидатів

 

Форма входу
Пошук

Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Корисні посилання

УЦОЯО ХРЦОЯО УО
Зворотній звязок
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:


Copyright Гімназія №17 © 2010-2019